2.4.15

I'm so happy :)

Siemaneczko
    Sorki, że dzisiaj ten post publikuję, ale on jest wczorajszy. A dzisiaj  z przyzwyczajenia obudziłam się o 7:30, a wstałam o 8:00, puściłam Arab Techno i Ruskie Techno. Tutaj podam Wam linki do Arab i Ruskiego Techno. Mam nadzieję, że chociaż po minutę każdej wysłuchacie. Arab Techno głupio się zaczyna (to trwa 20s), a po tym czasie już jest genialne :) Arab Techno - klik i Ruskie Techno - klik. Oczywiście skomentujcie, co o tym sądzicie. Och, jeszcze 16-sekundowy filmik Arabski Motocykl - klik. Też go oceńcie. Jestem jakby co u babci. A teraz nieopublikowany wczoraj post wczorajszy; bardzo przepraszam za mały bałagan.


 

   Taka dziś jestem szczęśliwa; taki wspaniały dzień :) W tym poście będę raczej opisywać dzisiejszy dzień. Inne posty, na jakiś konkretniejszy temat, wydaje mi się, że ciekawy, np. przemyślenia, pojawią się pewnie niedługo. W święta dużo czasu poświęcę mojemu blogowi, więc możesz go często Czytelniku odwiedzać, jeżeli oczywiście masz ochotę. Taka jestem dumna z designu, a Wy, co o nim sądzicie? Nie umiem przestać o nim gadać, a co dopiero myśleć xD. Ach. Odbiegłam trochę od tematu, ale muszę Wam powiedzieć, że dziś pisałam egzamin szóstoklasisty. Jestem mega zadowolona, gdyż uważam, że poszło mi znakomicie.
Świetnie też było z czasem, o który się obawiałam. Skończyłam przed nim i kilka razy sobie niektóre rzeczy sprawdziłam. Przy pracy pisemnej zabrakło mi miejsca, tak się rozpisałam. Wszystko poszło po mojej myśli i jest normalnie cudownie. Nareszcie mam już ten egzamin za sobą. Och! Jednak nie spotkałam się z koleżankami i kolegami na boisku, by celebrować miniony egzamin, bo oni zdecydowali, że idą do pizzerii. Ja nie lubię pizzy; niedobrze mi się robi nawet, gdy o niej myślę, więc szkoda :(Zjadłam jednak zapiekankę, tylko niestety nie spotkałam się z nimi. Po co miałam się męczyć tym fast food-em? Jednak zapiekanka, nie wiem, czemu, nie smakowała mi, tak jak i żelki.
     To było dość dziwne, ale mama kupiła sushi, na które zawsze mam ochotę, gdyż to jest moja ulubiona potrawa :) Pycha......     A o 18:00, ciocia przyjechała i wraz z bratem ciotecznym- Maksem i siostrą- Urszulką, pojechałam do babci. Pozdrawiam :) Dzięki za komentarze i obserwacje, bardzo mnie to motywuje. Mam nadzieję, że pod tym postem pojawi się także parę komów :) To pa :)


Źródła fotografii: 
http://www.pulpsushi.com/2014/03/because-im-happy.html
http://tanew.pl/gastronomia/menu-pizza/
http://kuchnia-pasjamarysi.crazylife.pl/tag/sushi/

4 komentarze:

 1. Świetny design bloga, powtarzam to chyba po raz setny, post ogólnie całkiem fajny, a filmy nie podobają mi się zbytnio, szczególnie ,,Ruskie techno". No ale o gustach się nie dyskutuje prawda?

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna notka :) Ja na teście szóstoklasisty sprawdzałam chyba ponad 15 razy xD
  Pozdrawiam i zapraszam na n/n
  figurkischleich.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ani Arab Techno, ani Ruskie Techno nie mogę puścić, bo mój internet jest na tyle słaby, że nie odtwarza filmików ani piosenek.
  Mi egzamin poszedł beznadziejnie ;p
  Ja skończyłam 40 min przed czasem i właśnie najbardziej bałam się, że będzie za dużo czasu. Prace pisemne? Zabrakło mi miejsca, a ogólnie piszę maczkiem, w jednej kratce zmieszczę dwie, trzy literki.
  Szkoda, że się nie spotkałaś z znajomymi. Ale przecież mogłaś nie jeść pizzy, w pizzeriach można zamówić też zapiekankę itp., prawda?
  Ja sushi nienawidzę, ogólnie nie lubię potraw mięsnych. Japonii, Chin, Korei nienawidzę za jedzenie psów itp.
  I nie, to nie jest stereotyp - ludzie z Azji zjadają psy o niebieskim języku np. shar pei.
  Zawsze muszę się zmuszać do jedzenia mięsa, ale i tak bardzo ograniczam.
  Wygląd całkiem ładny, nie powiem, że nie. Choć strasznie dużo tych ankietek z profilki.pl ;P
  sage-servant1.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

♡Dziękuję za każdy miły wpis i każdą obserwację.
♡To bardzo motywuje.
♡Zależy mi na prawdziwych czytelnikach, więc zaobserwuj, jeśli blog Ci się podoba i będziesz go odwiedzać, a nie, jeśli oczekujesz rewanżu.
♡Jeśli chcesz, żebym odwiedziła Twojego bloga, podlinkuj go.
♡Spam i obraźliwe komentarze nie będą tolerowane.

~ weryfikacja obrazkowa wyłączona!