12.4.15

Konkurs

Cześć♥!
Znowu zmieniłam design. I tak go długo miałam, chyba ze dwa tygodnie. Mój design był inny chyba pięć razy, jak nie więcej :) Cieszę się ciągle, że nareszcie nadeszła prawdziwa, ciepła i fajna wiosna i znowu to powtarzam. Z tej okazji organizuję wraz z moją siostrą Urszulką z bloga kendall-bloog.blogspot.com konkurs fotograficzny o wiosennej tematyce. Nazwa konkursu to "Wiosna w obiektywie''. Wiosna jest bardzo ciekawą porą roku, więc można mieć wiele pomysłów, by ukazać ją na fotografii. Myślę, że wymyślicie coś oryginalnego i ciekawego. Jest parę rzeczy, za które dajemy określoną liczbę punktów, więc wygrywa ten, kto zdobędzie ich najwięcej. Może być kilka takich osób, więc wszyscy mają szansę wygrać. Tyle samo punktów u danych osób=takie samo miejsce.

Punktacja:
   ♥każda fotografia 0-10 pkt.
   ♥zaobserwowanie blogów organizatorek - po 10 pkt.
   umieszczenie na swoim blogu podlinkowanych bannerów konkursowych na czas trwania konkursu (skopiować obraz, dodać gadżet, wybrać w gadżetach obraz i uzupełnić link do mojego bloga, tego posta, a w drugim bannerze - do Uli) - po 10 pkt.  Swój banner Ula da u siebie w poście, a ten proszę o podlinkowanie do mnie.
   ♥każdy miły komentarz kilku-zdaniowy, świadczący o przeczytaniu posta (nie liczą się komentarze typu ,,fajny blog/post, wpadnij do mnie'') i (jeden post=jeden komentarz; jeśli więcej, to jeden jest punktowany) - po 3 pkt.
   coś innego - piszcie, jeśli zrobiliście  coś innego niż podane rzeczy, miłego i korzystnego dla nas, to ustalimy wg. naszego uznania, ile punktów dana osoba dostanie

Uwaga! Każdy uczestnik konkursu, jeśli po wynikach lub wysłaniu formularza przestanie obserwować nasze blogi, w następnych konkursach będzie miał znikomą możliwość wygranej, gdyż jego wynik będzie wtedy dzielony przez połowę.

Fotografie
Możecie przysłać maksimum dwie fotografie i każda będzie punktowana 0-10 pkt. Przedstawiać może ona co chcecie, np. siebie i naturę w tle lub samą przyrodę, według Waszego uznania i pomysłu. Fotografia ma być związana z tematem przewodnim konkursu, którym jest wiosna. Jeśli na zdjęciu jesteście Wy, musicie mieć zgodę fotografa, czy możecie jego pracę wykorzystać w konkursie. Co bierzemy pod uwagę, czyli jak poszczególne elementy fotografii będą punktowane?
   estetyka, wygląd - maksymalną liczbę punktów zdobędzie osoba, która: zrobi ładną, estetyczną pracę, uczesze się i ładnie ubierze do zdjęcia (jeśli ono przedstawia człowieka), zadba o porządek, ładne otoczenie,... 0-3 pkt.
Obrabiane zdjęcia będą mile widziane, ale nie obniżymy nikomu liczby punktów, jeśli tego nie zrobi.
   oryginalność, pomysłowość - maksymalną liczbę punktów zdobędzie osoba, która zadba o oryginalność zdjęcia, jej praca będzie się wyróżniać, będzie bardzo ciekawa i pomysłowa. 0-3 pkt.
   pracochłonność, poziom trudności - maksymalną liczbę punktów zdobędzie osoba, która: włoży serce w swoją pracę, będzie widać, że się postarała, pozytywnie pokaże swoje umiejętności fotograficzne, zrobi pracę niebanalną. 0-2 pkt.
   jakość - maksymalną liczbę punktów zdobędzie osoba, która zadba o jakość zdjęć.
Jeśli ktoś ma słaby aparat, to niech nie wyklucza się z konkursu, to tylko mała liczba punktów możliwych do zdobycia, a i tak my nie jesteśmy ekspertami w ocenianiu jakości. Po prostu dobrze byłoby, by była po prostu dobra, nie musi być wybitna. 0-2 pkt.

Nagrody
Wszystkie prace, które osiągnęły któreś z trzech miejsc będą pokazane, podpisane, czyje one są i wsparte linkami do blogów każdego laureata*.

Oprócz tego:
I miejsce: post promujący na blogach obu organizatorek, minimum tygodniowa reklama na pasku bocznym w formie banneru, przygotowanego przez zwycięzców i obserwacja bloga przez organizatorki.
II miejsce: Obserwacja bloga przez organizatorki i minimum tygodniowa reklama na pasku bocznym w formie banneru, przygotowanego przez laureatów II miejsca.
III miejsce: Obserwacja bloga przez organizatorki i reklama bloga w trzech postach.

*Laureat - tutaj: ktoś, kto osiągnął któreś z trzech miejsc.

Formularz konkursowy
Proszę przesłać na e-maila konkursy.blog@onet.pl następujący formularz konkursowy od razu ze zdjęciami.

Obserwuję blogi TAK/NIE jako....
Umieściłem/am bannery TAK/NIE na blogu....
Skomentowałem/am posty TAK/NIE:........, jako.......
Inne zasługi:
Zgadzam się na pokazanie mojej pracy na blogach organizatorek w poście z wynikami. TAK/NIE
Fotograf:....wyraził zgodę na udział tego zdjęcia w konkursie (jeśli jesteś na zdjęciu).

Uwaga! Jeśli umieściliście na swoich blogach banner, ten Wasz blog będzie reklamowany, jeśli wygra, na którym znajduje się banner!

Konkurs trwa dwa tygodnie 12-26.04.2015. Życzymy wszystkim powodzenia i mam nadzieję, że weźmiecie udział w konkursie.

Jeśli ktoś nie wie, jak coś zrobić lub czegoś nie rozumie, proszę pytać. Śmiało! Kto ma ochotę wziąć udział w konkursie?
Źródło zdjęć z banneru: likely.pl i http://www.canstockphoto.pl/%C3%A0-five-petal-r%C3%B3%C5%BCowy-kwiat-18362857.html

5 komentarzy:

 1. No...Może wezmę udział,ale muszę się jeszcze zdecydować :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wzięłabym udział ale robię beznadziejne zdjęcia i nie mam dobrego sprzętu:(
  Design bloga bardzo mi się podoba,jest świetny.
  Obserwuję mogę liczyć na to samo?
  http://swiatany.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Wzięłabym udział ale robię beznadziejne zdjęcia i nie mam dobrego sprzętu:(
  Design bloga bardzo mi się podoba,jest świetny.
  Obserwuję mogę liczyć na to samo?
  http://swiatany.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć! Świetny blog, napewno będę tu wpadać częściej! Z mojej strony zapraszam Cię na Konkursy internetowe obiecuję, że znajdziesz coś dla siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam wiosnę.
  Pozdrawiam.
  nataa-natkaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

♡Dziękuję za każdy miły wpis i każdą obserwację.
♡To bardzo motywuje.
♡Zależy mi na prawdziwych czytelnikach, więc zaobserwuj, jeśli blog Ci się podoba i będziesz go odwiedzać, a nie, jeśli oczekujesz rewanżu.
♡Jeśli chcesz, żebym odwiedziła Twojego bloga, podlinkuj go.
♡Spam i obraźliwe komentarze nie będą tolerowane.

~ weryfikacja obrazkowa wyłączona!