6.3.15

O moich opowiadaniach p.t. In love

Cześć
Mam gotowy już II rozdział, ale muszę Was potrzymać w napięciu. Lubię kończyć w taki sposób. Nie chcę też udostępniać jednego dnia, więcej niż jednego rozdziału, żeby nie wyczerpały mi się pomysły, co napisać. Może jesteście zaciekawieni i będziecie odwiedzać często mojego bloga. Super, jeśli tak będzie. Już Wam mówię, że II rozdział zakończony jest także trzymającym w napięciu momentem. Mam jeszcze sporo pomysłów na kolejne rozdziały, więc nie martwcie się - będzie ich trochę. Pamiętajcie jednak, że nie będę wymyślać nudów na siłę, bo mam i tak sporo rzeczy ciekawych do napisania. Przyznam się szczerzę, że troszkę wzoruję się tematyką książki Małgorzaty Musierowicz ,,Kłamczucha'' , którą bardzo polecam. Oczywiście mnóstwo też swojego wplątuję, zmieniam często przygody, wątki i bohaterów, toteż mój wzór potraktujcie tylko jako podłoże tego, co ja wymyśliłam i nie myślcie, że ja ściągałam z książki. Po prostu nie miałam pomysłu zbytnio na tematykę. Czasem oczywiście jakieś wydarzenie, które jest w ,,Kłamczusze'' pojawi się w moich opowiadaniach, ale wiecie, to tylko mała część. :) Pozdrawiam i zachęcam do odwiedzania mojego bloga. Dzięki, że poświęcasz jemu czas i uwagę. Piszcie zawsze, jeżeli możecie komy i oceniajcie mojego bloga w ankiecie, która jest po prawej stronie. Szanujcie prawa autorskie i nie kopiujcie treści mojego bloga. Co do postów, to mogę napisać jednego dnia kilka, a drugiego nic, zależy, czy mam pomysły. To dobranoc, już 23;40 :P.

4 komentarze:

 1. Hmmm.. zaciekawiłaś mnie. Będę czytać twoje opowiadanie, zwłaszcza, że kiedyś to uwielbiałam. "Kłamczuchy" nie czytałam, o czym jest?
  PS.: Nie radzę zostawiać komentarzy typu "wpadnij do mnie" bez przeczytania posta, bo to bardzooo odstrasza. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja czytam Twoje posty. Naprawdę. :) Przeczytałam parę dni temu, a wczoraj napisałam Ci, żebyś weszła do mnie, bo wcześniej Ci dałam komentarz, dotyczący posta : ,,Albo ja albo on, wybieraj''. :)

   Usuń
  2. Ja czytam Twoje posty. Naprawdę. :) Przeczytałam parę dni temu, a wczoraj napisałam Ci, żebyś weszła do mnie, bo wcześniej Ci dałam komentarz, dotyczący posta : ,,Albo ja albo on, wybieraj''. :)

   Usuń
  3. Okey.
   Po prostu mam ostatnio dużo na głowie, muszę się uczyć, odwiedzać różne blogi, i twój bym prędzej czy później odwiedziła. ;)
   Zapraszam na blog: sage-servant1.blogspot.com - 1 w adresie celowa, nowy post, nowy blog. ;)

   Usuń

♡Dziękuję za każdy miły wpis i każdą obserwację.
♡To bardzo motywuje.
♡Zależy mi na prawdziwych czytelnikach, więc zaobserwuj, jeśli blog Ci się podoba i będziesz go odwiedzać, a nie, jeśli oczekujesz rewanżu.
♡Jeśli chcesz, żebym odwiedziła Twojego bloga, podlinkuj go.
♡Spam i obraźliwe komentarze nie będą tolerowane.

~ weryfikacja obrazkowa wyłączona!