9.3.15

Q&A #1

Cześć !
Dzisiaj nie mam czasu na opowiadanie :(. Zrobię jednak Q&A. Zapraszam :) !

1. Czego nie lubisz w niektórych ludziach?Jest tu parę rzeczy. Nie lubię jak ktoś się przechwala, wywyższa, czy odwrotnie, mówi, że jest brzydki, gruby, głupi,...by ktoś mu dał komplement. Nie podoba mi się ciągłe przeklinanie, dokuczanie, czy różne skojarzenia.....:) Gdy coś powiesz, to już jakieś głupie skojarzenia! Nie lubię, gdy jakiś nieuk chwali się, że znów się nie nauczył lub z zazdrości przezywa mnie, czy po prostu kogoś innego kujonem. Nie dość, że świadczy to, że nie wie, co to naprawdę znaczy. A jeśli myśli, że to osoba, co się dobrze uczy, to też dziwne. Czy nie można się uczyć? To jakieś niemodne? Tak po prostu usprawiedliwia swe nieuctwo. Nie podoba mi się także, gdy uczniowie ze starszych klas dokuczają, wyśmiewają się z kogoś lub czyichś zainteresowań i czują się lepsi niż młodsi. Tyle na tę chwilę przychodzi mi do głowy.


2. Co cenisz w ludziach?

Lubię uczciwość i odwagę; wkurza mnie, gdy ktoś nie przyznaje się do winy. Podoba mi się również prawdomówność; to nie jest miłe, gdy okazuje się, że ktoś cały czas kłamał. Bardzo lubię też poczucie humoru. Przy takiej osobie można się bardzo pośmiać :) Lubię także, gdy ktoś jest sympatyczny; na razie tyle mi przychodzi do głowy ;)


3. Jakie zwierzęta lubisz?


Lubię koty, psy, konie, żyrafy, słonie, nieświszczuki... Praktycznie wszystkie zwierzęta. Są oczywiście wyjątki np. węże, szczury; ohyda!


4. Z jakim zwierzęciem się utożsamiasz?


Ja? Trudne pytanie, nigdy się nad tym nie zastanawiałam :) Może pszczoła :) Przepraszam, nieskromnie powiem, że jestem pracowita. Takie jest pytanie, więc muszę to powiedzieć, by uzasadnić, hehe. Nawet w wolnych chwilach odrabiam lekcję. Przez ferie robiłam repetytoria do sprawdzianu szóstoklasisty. Ale ja lubię się uczyć. Taka już jestem :)


5. Chciałabyś być jakimś zwierzęciem?


Nigdy! Zwierzęta krótko żyją, a na dodatek są zabijane i źle traktowane. Niestety często również odłączane są od swojej rodziny i nie mają z nią dalszego kontaktu :(


6. Jakie lubisz książki?


Na pewno ,,Kłamczuchę'' i ,,Język Trolli'' Małgorzaty Musierowicz. Pewnie inne tomy tej autorki także mi się spodobają, jak je przeczytam :) Uwielbiam także książki o Harrym Potterze. Niestety jeszcze nie skończyłam II części, bo musiałam zrobić czteromiesięczną przerwę, z powodu konieczności czytania lektur do kolejnych III etapów konkursu, a książek było sporo... Polubiłam także wiersze Wisławy Szymborskiej, ,,Sonety Krymskie'' i ,,Bracia Lwie Serce''. Lubię też Hobbita oraz ,,W pustyni i w puszczy''. Tych książek jest dużo, dużo więcej, ale nie będę wszystkich, co lubię wymieniać :)

7. Jakie filmy lubisz?
Komedie :D, ale nie tylko. Lubię także Harrego Pottera, film p.t. ,,Kudłaty Przyjaciel i różne lecące czasami w TV filmy.

8. Masz ulubionego aktora lub aktorkę?


Lubię Michała Żebrowskiego, Andrzeja Grabowskiego, Kamillę Baar, Magdalenę Różczkę, Macieja Zakościelnego,... Podoba mi się ich gra aktorska i u niektórych wygląd, który też się liczy na scenie :)


9. Jaki jest twój/twoja ulubiony/a:


   -kolor?


Niebieski, biały i czarny :)

  
 -zespół?

Nightwish


   -wokalista/wokalistka?


Justin Bieber. Hehe. Żartuję oczywiście, chyba nie daliście się nabrać, co? Lubię trollować :D. Teraz tak na serio: Indila, Taylor Swift, Ariana Grande, Katy Perry, no nie wiem, to na razie na tyle :)


   -potrawa?


Sushi z pewnością na pierwszym miejscu. Jestem też jedna z niewielu, co nie lubi pizzy. Uwielbiam także łososia i tuńczyka, ale na zimno, nie inaczej. Lubię zupę pomidorową, ziemniaki, kluski śląskie, kaczkę, kotlety schabowe,...


   -imię żeńskie?


Kamila, Maja, Nikola, Kaja, Joanna, Weronika, Wiktoria,...Trochę ich sporo :)


   -imię męskie?


Przemysław, Maksymilian, Tymoteusz, Szymon,..


   -przedmiot szkolny?


WF (tylko wtedy, gdy nie ma klasy mającej z nami WF, bo zawsze mamy z kimś, co jest brakiem organizacji i beznadzieją), matematyka, język niemiecki, historia; prawie wszystko :), nie lubię jednak plastyki szczególnie (pani się denerwuje, gdy się ją o cokolwiek dotyczącego lekcji pyta, a po drugie jest mega nudna), muzyki i techniki.


   -pora roku?


Lato!


10. Czym się wyróżniasz?


Szczególnie swoim śmiechem. Gdy śmieję się, to każdy się śmieję z mojego śmiechu (sorki za powtórzenie).


11. Kim chciałabyś zostać w przyszłości?


Może lekarzem, siatkarką lub....nie powiem :D Troll


12. Czy podróżujesz często po świecie?


Tak. Bardzo się z tego cieszę, bo podróżuję za granice parę razy do roku, co doceniam :) Moimi najciekawszymi podróżami była wycieczka do Chin (30.12.2014-7.01.2015) i do Izraela, daty dokładnie nie pamiętam, bo było to na Nowy Rok 2013/14.


13. Czy coś trenujesz?


Oczywiście. Siatkówkę od trzech lat. Trenowałam także pływanie.14. Jakie masz hobby?


Gra w siatkówkę z pewnością. Nagrywanie i montaż filmów, szczególnie śmiesznych. Uwielbiam też prowadzić tego bloga i trollować (w sensie niedotkliwych i miłych dowcipów, a nie jakiś nieuprzejmych :) ).


15. Do której chodzisz klasy?


Do szóstej.


16. Gdzie mieszkasz?


W Warszawie.


17. Jak masz na imię?


Basia, a moja ksywa to Basica :).


18. Jakie jest twoje marzenie związane z blogiem?


Zdobyć dużo komentarzy, obserwacji i chcę, by mój blog był często odwiedzany, popularny i lubiany, o co bardzo się staram :).


19. Masz rodzeństwo?


Tak, siostrę Urszulkę.


20. Jak często dodajesz posty?


Staram się codziennie, na razie tak trzymam. Czasem kilka na dzień :).


21. Jakie oglądasz aktualnie programy w TV?


,,You Can Dance'', ,,Project Runway'', ,,Mali Giganci'', ,,Mamy Cię''. Nie piszę o serialach ;).


To tyle. Masz pytanie? Śmiało zadaj! Będzie mi niezmiernie miło i chętnie odpowiem :) Mam nadzieję, że podobał Ci się post i liczę na komentarze :) Dzięki wielkie, że przeczytałeś tego posta. Możesz się zareklamować, postaram się odwiedzić Twojego bloga :) Dziś w TVN You Can Dance! Pozdrawiam :D

Źródła fotografii: 
http://www.percona.com/blog/2014/03/07/mysql-development-mistakes/
http://bostonbeautybuzz.blogspot.com/p/about-me.html
http://www.keepcalmandposters.com/poster/keep-calm-and-welcome-to-my-world-1

9 komentarzy:

♡Dziękuję za każdy miły wpis i każdą obserwację.
♡To bardzo motywuje.
♡Zależy mi na prawdziwych czytelnikach, więc zaobserwuj, jeśli blog Ci się podoba i będziesz go odwiedzać, a nie, jeśli oczekujesz rewanżu.
♡Jeśli chcesz, żebym odwiedziła Twojego bloga, podlinkuj go.
♡Spam i obraźliwe komentarze nie będą tolerowane.

~ weryfikacja obrazkowa wyłączona!